Онлайн-нарада «Дотримання вимог чинного законодавства у сфері освіти»

Опубліковано:

   06 лютого 2024 у Департаменті гуманітарної політики обласної державної адміністрації була проведена онлайн-нарада з керівниками закладів спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області.
   Володимир БУНЯК - директор Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації розпочав зустріч з питання щодо
організації освітнього процесу в закладах спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Вінницької області.
Про результати аудиту Рахункової палати на тему: «Цивільний захист у комунальних закладах загальної середньої освіти» розповів Анатолій КАЛЄТНІК, заступник начальника управління освіти та науки ‒ начальник відділу дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти.
Лариса СТРАШЕВСЬКА - заступник начальника відділу дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти підбила підсумки результатів проведених перевірок дотримання вимог законодавства під час надання соціальної підтримки, соціальних послуг та дотримання прав дітей в закладах загальної середньої освіти.
Про зарахування/відрахування та переведення до спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів розповіла Наталія КРАВЧУК - головний спеціаліст відділу дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти.