Хотіли вступити у профтех, але не було необхідних документів під рукою? Або ж просто довго думали і не могли наважитися? Або ж наважились, але не встигли? Не засмучуйтеся — другий шанс можливий! Бо вступну кампанію до профтехів продовжено до 1 жовтня. Це означає, що у вас є місяць, щоб точно дозібрати всі документи або ж остаточно ухвалити рішення про навчання. Не сумнівайся — бо у нас круто 🔥 *До речі, якщо ви вже одного разу здобули професію в профтехах безкоштовно і думаєте, що вдруге не вийде, то помиляєтеся. Віднедавна здобути другу робітничу професію безкоштовно можливо і навіть потрібно!
![](https://vin-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/2E14DE64-D0F4-4470-BF3C-226C94C0EF22-1024x683.png)