💪 Плекаємо резильєнтність в освітніх закладах

Опубліковано:

Резильєнтність 一 це набір рис особистості, які допомагають долати стрес та важкі обставини конструктивним шляхом. Для того, щоб освітяни та практичні психологи закладів освіти навчилися піклуватися про своє психічне здоров’я, Міністерство освіти і науки України запроваджує нову програму підвищення кваліфікації для педагогічних працівників «Плекання резильєнтності в освітніх закладах».

 

Учасники програми зможуть вдосконалити такі компетентності 👇

 

📌 практичні навички щодо ідентифікації та активізації життєвих цінностей;

📌 здатність організовувати та надавати психологічну допомогу (індивідуальну та групову);

📌 ефективно вирішувати поширені труднощі в колективах, пов'язані з сучасними викликами у сфері психічного здоров’я, поведінковими особливостями учнів;

📌 визначати та керувати емоційним кліматом в колективах, наповнювати діяльність ресурсними й психологічно корисними активностями.

 

Український інститут когнітивно-поведінкової психотерапії розробив цю програму для широкого кола педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти. Заняття згруповані у три модулі, а навчатися можна очно, дистанційно або за змішаною формою. ☺️

 

📍 Курс стане частиною пріоритетного проєкту «Психосоціальна підтримка та психологічна допомога на всіх рівнях освіти», що реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська.

 

Ми впевнені, що програма дозволить значно покращити соціальні стосунки та якість комунікації в освітньому середовищі 🫶