Опубліковано:

  Сьогодні, у День державної служби, Тетяна Каменщук, директор Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації, привітала колектив Департаменту гуманітарної політики та висловила щиру вдячність кожній та кожному за щоденну працю, професіоналізм і відданість своїй справі.
  Державна служба — це не просто професія. Це відповідальність перед людьми, готовність працювати задля розвитку громад, підтримки освітньої, культурної, спортивної галузей, а також приймати рішення, від яких залежить добробут наших жителів.
 "Особливо приємно вручити Почесні грамоти Департаменту гуманітарної політики працівницям, які своєю сумлінною натхненою працею, ініціативністю та високими професійними якостями щодня роблять вагомий внесок у розвиток гуманітарної галузі області - Олена Шарікова, Наталія Кравчук, Ірина Майданевич, Валентина Поліщук, Інна Мартинюк, Наталія Олексієнко", зазначила Тетяна Каменщук.
  Тетяна Дмитрівна подякувала колегам за відданість справі, наполегливість та командну роботу. Бажаю всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійного зростання, добробуту та нових успіхів на благо Вінниччини та України.