Вступ – 2023

Опубліковано:

У рамках вступної кампанії та для забезпечення вступу громадян України до закладів фахової передвищої та вищої освіти, МЗС та закордонні дипломатичні установи України надають сприяння Міністерство освіти і науки України та Українському центру оцінювання якості освіти в забезпеченні проведення у 2023 році зовнішніх вступних випробувань для громадян, які через повномасштабне вторгнення РФ в Україну наразі перебувають за кордоном.

Наразі підтверджено домовленості щодо проведення основної сесії Національного мультипредметного тесту (НМТ) у таких країнах:

Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, США, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія та Швеція.

Під час додаткової сесії учасники зможуть пройти НМТ в Іспанії, Італії, Німеччині, Польщі та Чехії.

Продовжується робота з відкриття тимчасових екзаменаційних центрів у Молдові, Нідерландах, Норвегії, Туреччині, Хорватії, Швейцарії.

Інформація оновлюється за посиланням http://bit.ly/3KM4vM8

Також пропонуємо звернути увагу на корисну інформацію, підготовлену МОН України «10 кроків для вступу до закладу вищої освіти у 2023 році»: http://bit.ly/3Ku8uwE

#ВступнаКампанія2023