Новини Структура Телефони
довіри
Державні
закупівлі
Версія для людей із вадами зору UA EN RU
24-26 жовтня 2017 року відбудуться Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Подробиці у розділі "Новини"
Документи
Зворотній зв'язок
Зворотній зв’язок

Виставка пропозицій «Майбутній студент - 2013»

 

 

Щорічна виставка пропозицій «Майбутній студент» відбулася в ТРЦ «Мегамолл» 2-3 березня. Близько 45 навчальних закладів представили свої послуги, серед них: університети та інститути, академії та училища, технікуми і коледжі, а також центри розвитку дітей, студії візажу та перукарського мистецтва, студії танців і тхеквондо, курси з карвінгу (різьблення). Організаторами свята виступили Вінницька громадська організація «Лотос» (відділ Жіночий клуб «Жемчужина»), заручившись підтримкою Вінницької обласної Ради та Департаменту освіти і науки Вінницької області.

Метою заходу було зібрати інформаційні матеріали про усі навчальні заклади одночасно і в одному місці. Це дозволило абітурієнтам та їхнім батькам істотно зменшити час на пошуки потрібної спеціальності, отримати необхідну інформацію про вступ та зважити всі «За» і «Проти». Крім того, всім тим, хто зареєструвався, надавалися знижки на розваги в торговому центрі, тому виставка виявилася не лише корисним, але й приємним проведенням часу.

За результатами опитування, до першої п'ятірки найпопулярніших професій увійшли такі спеціальності: економіст, програміст, медик (в тому числі, стоматолог), дизайнер і менеджер. За ними йдуть професії педагога, юриста, журналіста і хореографа.

Абітурієнти, які мріють у майбутньому мати справу з фінансами, могли отримати необхідну інформацію від Вінницького торговельно-економічного університету, Вінницького фінансово-економічного університету, Вінницького інституту економіки Тернопільського національно-економічного університету, Вінницького торговельно-економічного коледжу, Могилів-Подільського економічного коледжу. Технічні спеціальності представляли Вінницький національний технічний університет, Вінницький технічний коледж, Вінницький центр професійно-технічної освіти, технологій та дизайну. Про сучасні гуманітарні професії учні могли дізнатися від представників Вінницького соціально-економічного інституту «Україна», Вінницького державного педагогічного університету, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Європейського університету, Барського гуманітарно-педагогічного коледжу. Аграрна сфера освіти була представлена Вінницьким національним аграрним університетом, Брацлавським агроекономічним коледжем, Зозівським професійно-аграрним ліцеєм, а також Центром професійно-технічної освіти, торгівлі та харчових технологій.

Творчі спеціальності були представлені Вінницьким факультетом Київського національного університету культури і мистецтв, Інститутом конструювання одягу, Вінницьким будівельним коледжем, Немирівським коледжем будівництва, Вінницьким художнім професійно-технічним училищем №5.

Також активну участь у виставці взяли Вінницький медичний коледж, Козятинське вище професійно-технічне училище залізничного транспорту, Барський автодорожній технікум, Вінницьке вище пожежне училище, Вінницький податковий коледж, Вінницьке вище училище при МВС України.

Були представлені також заклади, які займаються навчанням студентів за кордоном. Серед них: ТОВ «Harvard Language Sсhool», «Освіта в Польщі», «Євростудент». Область розвитку творчих здібностей підростаючого покоління представляли «Школа успіху для дітей» при Жіночому клубі «Перлина», Школа вивчення англійської мови «Flash», Студія тхеквондо.

Ще один напрямок Виставки цього року - різноманітні школи і курси. Наприклад, школа-студія візажу «Колібрі», модельне агентство «Grace», Школа карвінгу «Золота пава», Студія Гертруд Юлії, майстер перукарського мистецтва Світлана Гоцуляк.

Життя кожного навчального закладу різноманітне. Пісні і танці, гра на музичних інструментах і навіть покази мод від вихованців представлених закладів порадували всіх відвідувачів заходу.

Організатори свята дякують Вінницькій обласній Раді, Департаменту освіти і науки Вінницької області, а також ТРЦ «Мегамоллу» за підтримку в проведенні Виставки.

 


© Департамент освіти і науки Вінницької ОДА LIKT 2017 Ми у соц. мережах: Департамент освіти і науки Вінницької ОДА у Facebook