Новини Структура Телефони
довіри
Державні
закупівлі
Версія для людей із вадами зору UA EN RU
24-26 жовтня 2017 року відбудуться Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Подробиці у розділі "Новини"
Документи
Зворотній зв'язок
Зворотній зв’язок
Доступ до публічної інформації
 
Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації.


На виконання цього закону Президент України підписав Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

Запит на інформацію до Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронню поштою) на вибір запитувача:

  • особисто (з наданням консультації): кабінети ІІ-1, І-3
  • поштою на адресу: 2100, м.Вінниця, вул. Миколи Оводова, 33, Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації (на конверті вказати "Публічна інформація")
  • факсом: (0432) 53-15-02
  • телефоном: (0432) 53-15-02, 61-03-46
  • електронною поштою: upr_osvit@vin.gov.ua

Розпорядок роботи: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00, вихідні дні - субота, неділя.

Форма для подання інформаційного запиту

 


   
   
 1. Інформація про місцезнаходження, почтова адреса, номери засобів зв'язку, адреса електронної пошти Департаменту 
   
 2. Інформація про прізвища, імена та по-батькові, службові номери засобів зв'язку директора, заступників директора та працівників Департаменту  
   
 3. Розподіл функціональних повноважень між керівництвом Департаменту
 
   
 4. Положення про Департамент  
   
 5. Про організацію роботи щодо доступу до публічної інформації Департаменту
 
   
 6. Інформація про вакансії, порядок та умови проходження конкурсу на заміщення вакантних посад в Департаменті 
   
 7. Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Депармамент 
   
 8. Набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних  
© Департамент освіти і науки Вінницької ОДА LIKT 2017 Ми у соц. мережах: Департамент освіти і науки Вінницької ОДА у Facebook