Новини Структура Телефони
довіри
Державні
закупівлі
Версія для людей із вадами зору UA EN RU
Документи
Зворотній зв'язок
Зворотній зв’язок
Головна
 
 
Шановні відвідувачі!

Вітаємо вас на сторінках нашого веб-порталу! Маємо сподівання, що цей сайт стане надійним путівником в освітянському просторі Вінниччини.

Сьогодні освіта області впевнено утримує провідні позиції в Україні. Більшість навчальних закладів регіону мають потужну навчально-методичну базу, висококваліфікований кадровий склад, використовують інноваційні технології навчання, забезпечуючи тим самим якісно високий рівень освітянських послуг.

Сучасний світ вимагає глибоко інтелектуального та компетентного спеціаліста, здатного оперативно реагувати на зміни та орієнтуватися в інформаційному просторі. Виховання такої особистості - завдання української школи ХХІ сторіччя. Ми докладаємо максимум зусиль, аби освітній процес відповідав нагальним запитам суспільства, забезпечував повноцінний особистісний розвиток нашої молоді.

Тож запрошуємо до співпраці усіх, кому небайдужі проблеми та здобутки галузі, її реформування та поступ. На сторінках сайту ви можете ознайомитися з освітянськими новинами, нормативно-правовими документами, які регулюють педагогічну діяльність, почерпнути цікаві та корисні матеріали. Ми ж, у свою чергу, забезпечимо оперативну та достовірну інформацію, яка дозволить вам тримати руку на пульсі освітянського життя Вінниччини.

 
 
З повагою
заступник голови - директор Департаменту
освіти і науки облдержадміністрації,
доцент, кандидат технічних наук,
Заслужений працівник освіти України
Ігор ІВАСЮК
 


Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядова гаряча лініяМіністерство освіти і науки України
 Вінницька ОДАПедагогічна преса
 Єдиний освітній веб-простір Вінницької області
 
  
 
© Департамент освіти і науки Вінницької ОДА LIKT 2017 Ми у соц. мережах: Департамент освіти і науки Вінницької ОДА у Facebook